ОРЕНДА ФОТОСТУДІЇ
ЗАЛ ЦИКЛОРАМА
Одна година 800 грн, 700 грн година - при замовленні від двох годин
ОРЕНДА ФОТОСТУДІЇ (з 09:00 до 21:00)
Одна година 800 грн, 700 грн година - при замовленні від двох годин
ОРЕНДА ФОТОСТУДІЇ (з 21:00 до 09:00)
+100 ГРН/ГОДИНА до загального тарифу
Продовження часу в залі на 30 хв
400 грн.
Команда більше 8 осіб в залі включно з фотографом
+ 50 грн/особа/год. (доплата з 9 особи тощо)
Оренда гримерної - 1 місце
100 грн/год./місце
Тварини в залі
+100-500 грн (договірна)
Робота ассистента-осветлювача в студії
300 грн/год. (домовлятись завчасно)
Подключення високовольтного обладнання в тому числі в мережу 380В
10 грн/кВт
Воркшопи , майстер-класи, семінари, тренінги
(договірна)
ЗНИЖКИ

Бронюючи фотостудію, Ви погоджуєтесь з  правилами оренди фотостудії.

РЕКОМЕНДАЦІЯ!

При виникненні будь-яких питань чи потреб – звертайтесь до адміністратора – це зекономить ваш час та гроші!

ПРАВИЛА ОРЕНДИ ФОТОСТУДІЇ  

— Мінімальний час оренди студії – 1 година. Крок тарифікації при подовженні оренди – 30 хв. Перед початком зйомки адміністратор  сповістить вас про прихід наступних клієнтів та можливість продовження оренди. Студійна година це 55 хвилин зйомки – закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до кінця оренди залу: моделі мають встигнути переодягнутись, а ви  маєте перед уходом поставити реквізит на місця, вимкнути світло, привести зал у порядок. Якщо після вас зал не зайнятий, ви можете ЗАКІНЧИВ зйомку залишатися в залі, але не більше 5 хв., тому що як даний час буде вичерпано вам буде пораховано ще 30 хвилин оренди фотостудії. Ви оплачуєте весь замовлений вами час, навіть якщо закінчуєте зйомку раніше.

— Оплата оренди фотостудії проходить тільки після  підтвердження замовлення та становить 100% вартості заброньованого часу оренди залу та (або) гримерної зони. Адміністратор відправить вам інформацію СМС повідомленням (або Вайбер, телеграм), в якому буде вказано зал, час та дата вашого бронювання, сума до сплати, реквізити для оплати. Відправляючи оплату, ви підтверджуєте, що ознайомлені та згодні з правилами оренди фотостудії, а також підтверджуєте, що вірно вказані дата, час та зал , які ви забронювали.

— Забронювати фотостудію ви можете зателефонувавши по тел. 097-992-61-30 (дзвінки приймаються з 9:00 до 20:00, якщо не додзвонились – напишіть у Instagram Direct @studiociclorama, або на наш номер СМС або вайбер повідомлення, ми намагатимемося якомога швидше вам відповісти, після чого адміністратор звʼяжеться з вами для підтвердження замовлення та відправить вам повідомлення де будуть вказані реквізити,  і внести оплату або передоплату. Бронювання студії проходить після оплати 100% вартості оренди залу, на протязі 2-х годин, від часу підтвердження адміністратором.

— Ви можете перенести оренду фотостудії не пізніше ніж за 48 годин(2 доби) до початку вашого заброньованого  часу. При переносі менше ніж за 48 годин (2 доби), кошти передоплати поверненню не підлягають. Змінити час оренди залу  можливо зробити лише один раз, та перенести на строк не більше  ніж 14 днів від замовленого перший раз часу. Повернення платежу можливо лише в розмірі 50% від суми передоплати, при умові відміни бронювання не раніше ніж 72 годин (3 доби) до початку замовленого часу оренди фотостудії.

— Початком оренди фотостудії вважається заявлений в замовленні час, а не час прибуття фотографа та інших учасників до студії. Запізнення на зйомку та її дострокове закінчення не знижують загальну вартість послуг. Часом закінчення оренди вважається час, коли орендатор покидає зал студії, а не коли закінчує зйомку.

— Перебування у фотостудії можливо лише в чистому змінному взутті, при відсутності якого адміністратор видасть вам чисті крокси або бахіли. Вхід на циклораму дозволено лише в бахілах (цілих та чистих, якщо ви виходили в них в коридор або на двір – бахіли варто замінити) або студійних кроксах-тапочках, які є в залі (виходити з залу в студійному взутті заборонено). Особлива вимога до взуття, в якому працюють моделі – воно має бути чистим та сухим, краще підготувати вдома, щоб не витрачати свій час в студії. Якщо матеріал підошви залишає сліди на циклорамі, підошву обовʼязково потрібно проклеїти паперовим скотчем або іншим засобом. Забруднення або пошкодження циклорами розцінюється як псування майна, сума оцінюється адміністратором або власником студії. Заборонено ходити, наступати, лягати та ставати на закруглену частину циклорами, що може призвести до її ушкоджень та сума збитків становить від 10000 грн. Також заборонено їздити на скейтах, роликах та аналогічному колесному транспорті, але якщо зйомка вимагає цього, проконсультуйтесь обовʼязково з адміністратором.

— Орендуючи фотостудію ви несете повну матеріальну відповідальність за псування та поломку обладнання, аксесуарів, інтерʼєру, меблів та іншу власність студії, компенсація збитків розраховується відносно ринкової вартості або вартості ремонту.

— Відповідальність та штрафи:
-За падіння прибору (моноблоку на стійці чи з рук) без певних ушкоджень –  штраф від 500 грн. плюс вартість ремонту, якщо цього потребує.
-За вихід на циклораму в брудному взутті – штраф від 500 грн, за сильне забруднення циклорами, або ушкодження її закруглених частин та інших компонентів, що може призвести до неможливості використання її наступними клієнтами – штраф від 10000 грн.

-Все обладнання в залах повністю справне та перевірене, але якщо ви помітили несправність, одразу сповістіть про це адміністратора.

-Починаючи роботу в студії замовник приймає умови договору та несе повну відповідальність за всі дії та їх наслідки (техніка безпеки, договірні відношення з клієнтами, дії людей, дітей, тварин в залі).

-По закінченні часу оренди необхідно вимкнути всі освітлювальні прилади, та повернути на місця деталі інтерʼєру та реквізит. Студію необхідно залишити в тому ж стані, в якому вона була на час вашого входу в зал.

— В залах заборонено: клеїти скотч та тейп на поли і стіни, використовувати масло та крем для тіла, палити звичайні та електроцикарки, використовувати бенгальскі вогні та відкритий вогонь, в тому числі свічки, використовувати  спецефекти – дим, блискітки та блиск, пух, пірья, мильні пузирі, конфетті, приносити та вживати в залі їжу та напої, затримуватись в залі, коли почався час інших клієнтів, проводити зйомки порнографічного характеру а також зйомку эротичного характеру з неповнолітніми(Ст.301 ККУ, ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).

— Налагодження обладнання, допомога та консультація адміністратора входять у вартість оренди. Заміна світлоформуючих насадок та  приладів освітлення проводиться на прохання замовника адміністратором, або самостійно замовником, але лише в захисних рукавичках. Допомога та консультація адміністратора не враховує в себе постановку світлових схем, його послуги можливо передчасно замовити при бронюванні.
– Якщо вам потрібно підключити своє потужне світлове обладнання, таке як високовольтні  прожектори або обладнання в мережу 380В,  ви маєте оплатити електроенергію по ціні 10 грн/кВт (фіксуємо по лічильнику), попередньо необхідно сказати про це при бронюванні або перед підключенням.

— Всі зали фотостудії обладнанні камерами відеоспостереження.

— Перед початком роботи в студії ознайомтесь будь ласка з правилами оренди та перевірте справність обладнання. Терміново сповістіть адміністратора в разі проблем з приборами. По завершенню оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання та стан залу. В разі шкоди замовник зобовʼязаний сплатити вартість пошкодженого майна.

РЕКОМЕНДАЦІЯ!

При виникненні будь-яких питань чи потреб – звертайтесь до адміністратора – це зекономить ваш час та гроші!

Гарних всім зйомок.

З любовʼю,

команда Ciclorama Studio

ОРЕНДА ПОСТТІЙНОГО ОСВІТЛЕННЯ (В МЕЖАХ ФОТОСТУДІЇ)
ОРЕНДА КАМЕР ТА ОБʼЄКТИВІВ (В МЕЖАХ ФОТОСТУДІЇ)

Ціна оренди фотостудії включає: всі локації та циклораму, реквізит та обладнання для фотозйомки, а також використання гримерного столика у залі.